KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12994028
nr 1299 4028
Anders Altzar
(1886-1939), Sverige
Oljemålning, Bodar, signerad. Olja på pannå, 42x44 cm
Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:59:12
3/1 03:51:25